09301591070

پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک تهران جایی که شما میتوانید با انواع دایناسورها نام آنها و سبک زندگی آنها آشنا شوید همچنین این داسناسورها کاملا بصورت متحرک هستند،همچنین تفریح شما در پارک ژوراسیک میتواند برای شما آموزنده هم باشد.مجسمه دایناسورها در اشکال و ابعاد مختلف هستند که همراه با صدا و جلوه های ویژه میباشند.
اوایل اسفند 1392 بهره برداری این پارک به احداث رسید.جالب است بدانید مساحت کل پارک ژوراسیک 30000 متر مربع است که در آن 28 مجسمه دایناسور متحرک قرار گرفته.

از آنجا که این مجسمه ها کاملا طبیعی طراحی شده اند قادر هستن پلک بزنند و دست و پای خود را به حرکت درآورند.همچنین در این پارک یه تخم دایناسور به چشم میخورد که متحرک است و نوزاد دایناسور به بیرون و داخل میرود و منظره جالب و تماشایی را خلق می کند.

(جهت اجاره اپارتمان مبله وسویت مبله لوکس مبله با ما تماس بگیرید)

تاریخچه پارک ژوراسیک

برای اولین بار مایکل کرایکتون در سال 1990 نام پارک ژوراسیک را روی رومانش نهاد و 3 سال بعد از نشر کتاب استیون اسپیلبرگ فیلمی بر اساس همین کتاب ساخت و بعد از آن فیلم در همه جای جهان در چندین شهر مهم دنیا مثل ورشو، هاوانا، لس آنجلس، کیف، پارک موزه‌ی دایناسورها با نام «پارک ژوراسیک» ساخته شد. اولین پارک ژوراسیک ایران نیز در سال ۱۳۹۳ در محله سعادت آباد (میدان بهرود)، انتهای بلوار پاکنژاد، میدان بهرود، بلوار شقایق (پایین‌تر از پارک پرواز) مورد بهره برداری رسید.
این پارک دارای بوفه،سرویس بهداشتی و فضای مناسب برای خوانواده ها و علاوه بر آن دارای پارکینگ است همچنین علاوه بر آن دارای کارگاه‌های آموزشی و فیلم، استودیو ژوراسیک، سینما سه بعدی و ژورا شاپ (کافی شاپ مخصوص ژوراسیک پارک) است.

پارک مکان تفریحی برای خیلی از گردشگران و مهمانان آپارتمان مبله و سوییت مبله لوکس مبله هست بوستانی آموزنده و تفریحی برای همه

 

منبع: ویکی پدیا

بازکشت به بالا

پاسخی بگذارید

سه + 14 =

09301591070