09301591070

پارک هنرمندان

یکی از پر رفت و آمد ترین پاتوق جوانان در این روزها پارک هنرمندان است. این پارک در مرکز شهر قرار گرفته و بدلیل دسترسی های بالا مورد توجه قرار گرفته است. با یک گزارش ویژه از پارک هنرمندان همراه با لوکس مبله باشید.

پارک هنرمندان که خیلی ها آن را با نام پارک ایرانشهر میشناسند یکی از نقاط گردشگری و دوست داشتنی در تهران است.

این پارک که از زمان قاجار بوده در اصل باغ و عمارت یکی از شاهزاده ها بوده ولی بعد از آن سرنوشت این باغ تغیر پیدا کرد.

(جهت مشاوره در خصوص اجاره اپارتمان مبله یا سویت مبله لوکس مبله در تهران با ما تماس بگیرید)

قبل از انقلاب هم سفارت آمریکا در کنار پارک هنرمندان قرار داشت. جالب است که روی دیواره این سفارت و پس از تسخیر آن، بخشی از پروانه یکی از هلی‌کوپترهای سقوط کرده در طبس قرار داده شده است که اگر از سمت خیابان طالقانی به سمت پارک هنرمندان حرکت کنید آن را خواهید دید.در سال 1375 این پارک به تملک شهرداری در آمد و پس از تخریب بناهای اضافی این پارک زیبا که پاتوق هنر دوستان و جوانان و دانشجویان است را گردآوردند.

پارک هنرمندان تهران، امکانات

پارک هنرمندان امکانات بسیارزیادی دارد از زمین بازی گرفته تا چمن مصنوعی وآوازه تئاطرهایش که بر همگان آشناست.

در طول سال در جای جای پارک هنرمندان آثار هنری حجمی مختلفی نصب می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود که هربار که به این پارک مراجعه می‌کنید با مناظری جدید روبرو شوید.

خانه هنرمندان که در پارک است نام مجموعه فرهنگی هنری است که در آن رویدادهای مختلفی از جمله برگزاری گالری‌های هنرهای تجسمی و نمایش فیلم و اجرای تئاتر و همچنین کنسرت‌های موسیقی و فروش صنایع دستی و محصولات هنری ساخته شده به دست هنرمندان کشورمان اشاره کرد.
(جهت اجاره اپارتمان مبله در تهران با ما تماس بگیرید)
پیاده‌روی در این پارک با توجه به وجود این آثار هنری بسیار لذت‌بخش است. اگر برای اولین بار به پارک هنرمندان می‌روید سعی کنید به همه جای آن سرک بکشید و از دیدن معماری بناهای آن هم لذت ببرید.

چنانچه مهمان آپارتمان مبله و یا سوییت مبله، لوکس مبله هستید و از این پارک دیدن نکرده اید به شما پیشنهاد میشه که حتما بروید و به این پارک سر بزنید.

 

منبع: ویکی پدیا

بازکشت به بالا

دیدگاهتان را بنویسید