09301591070

پارک لاله

پارک لاله;

در روزهای غمگین و گرفته تهران میتوان جاهایی از شهر را پیدا کرد که از دود و سرو صدا و همهمه های شهری پناه برددر جایی طبیعتی متفاوت به استقبالمان می آید و در جایی دیگر امکاناتی متفاوت انتظارمان را می کشند. همین تفاوت میان پارک ها باعث شده تا هر کدام طرفداران خاص خود را داشته باشد و افراد با سلایق مختلف بتوانند از میان آنها یکی را برای گشت و گذار انتخاب کنند.شاید یکی از راه ها برای پیدا کردن آرامش در شلوغی های شهر، رفتن به همین پارک ها و خلق ساعاتی متمایز از زندگی روزمره باشد. حال ما به شما میخواهیم پارکی را معرفی کنیم که لحظاتی خاطره انگیز را به شما هدیه دهد از پس با ما در بررسی پارک لاله همراه باشید.

پارک لاله یکی از پارک های قدیمی تهران است که برای بسیاری خاطره انگیز می باشد می تواند یک آخر هفته شاد و مفرح را برای شما رقم بزند. به دلیل موقعیت جغرافیایی که پارک لاله دارد، به راحتی با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در دسترس است.امکانات مناسب از جمله زمین بازی کودکان، مسیر ویژه دوچرخه سواری و آلاچیق هایی برای برپایی پیک نیک دغدغه ای برای یک روز مفرح برایتان باقی نمی گذارد.

مشخصات پارک لاله

پارک لاله نام یکی از پارک های تهران است که تقریبا در مرکز شهر قرار دارد و از دیرباز مورد توجه شهروندان تهرانی قرار داشته است. فضای سبز، امکانات و ویژگی های خاص پارک باعث شده است که بسیاری از افراد برای دورهمی های دوستانه و قرارهایشان پارک لاله را انتخاب کنند. این پارک با وسعت ۳۳۰,۵۳۸ مترمربع بخش کوچکی از شهر تهران را در بر می گیرد اما خاطره های بسیاری را در قلب خود جای داده است.بسیاری از افراد پارک لاله را برای ورزش در کنار دوستان و خانواده شان انتخاب می کنند. فضای متفاوت پارک این امکان را به آنها می دهد که هم از کنار هم بودن لذت ببرند و هم با ورزش به سلامتی خود کمک کنند.

شطرنج : اگر به شطرنج علاقه دارید یک همراه برای خود انتخاب کنید و به قسمت های شمالی پارک بروید. با استفاده از میزهای شطرنج می توانید لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید. فدراسیون شطرنج نیز در نزدیکی های همین پارک می باشد.والیبال و فوتبال : زمین‌ والیبال در شمال پارک قرار دارد و امکان یک بازی مفرح را برایتان فراهم می کند. زمین چمن مصنوعی فوتبال نیز در دسترس علاقه مندان به این رشته ی ورزشی قرار دارد. باشگاه و تیچر اسکیت : باشگاه و تیچر اسکیت نیز در ضلع شمالی این پارک در دسترس شما قرار دارد و امکان تجربه ی لحظات مهیج را به شما میدهد.دستگاه های ورزشی: سالن چند منظوره ورزشی در پارک لاله

امکانات ورزشی پارک لاله تهران

امکاناتی را برای انجام ورزش های مختلف در اختیار شما قرار می دهد. دستگاه های ورزشی نیز در قسمت های مختلف پارک وجود دارند و می توانید از آنها استفاده نمایید.مسیر دوچرخه سواری: در پارک لاله می توانید یک دوچرخه سواری لذت بخش را نیز تجربه کنید. به این منظور مسیرهایی در نظر گرفته شده اند تا علاقه مندان به دوچرخه سواری از آنها استفاده کنند.مجسمه‌ها و تندیس‌های گوناگونی در جای جای پارک به نمایش در آمده اند که از مشهورترین آنها می توان تندیس خیام و تندیس ابوریحان بیرونی را نام برد. تندیس خیام در سال ۱۳۵۱ و در کشور ایتالیا توسط ابوالحسن صدیقی و به سفارش انجمن آثار ملی ساخته شده است که پس از انتقال به ایران در این پارک به نمایش گذاشته شد.

این تندیس در طول مدتی که در پارک قرار داشته ، بارها توسط فریدون صدیقی ( فرزند خالق اثر ) مرمت و بازسازی شده است.

در روزهای غمگین و گرفته تهران میتوان جاهایی از شهر را پیدا کرد که از دود و سرو صدا و همهمه های شهری پناه برددر جایی طبیعتی متفاوت به استقبالمان می آید و در جایی دیگر امکاناتی متفاوت انتظارمان را می کشند. همین تفاوت میان پارک ها باعث شده تا هر کدام طرفداران خاص خود را داشته باشد و افراد با سلایق مختلف بتوانند از میان آنها یکی را برای گشت و گذار انتخاب کنند.
شاید یکی از راه ها برای پیدا کردن آرامش در شلوغی های شهر، رفتن به همین پارک ها و خلق ساعاتی متمایز از زندگی روزمره باشد. حال ما به شما میخواهیم پارکی را معرفی کنیم که لحظاتی خاطره انگیز را به شما هدیه دهد از پس با ما در بررسی پارک لاله همراه باشید.

(جهت اجاره اپارتمان مبله و سویت مبله لوکس مبله در تهران مبله با ما تماس بگیرید)

پارک لاله یکی از پارک های قدیمی تهران است که برای بسیاری خاطره انگیز می باشد می تواند یک آخر هفته شاد و مفرح را برای شما رقم بزند.

به دلیل موقعیت جغرافیایی که پارک لاله دارد، به راحتی با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در دسترس است.امکانات مناسب از جمله زمین بازی کودکان، مسیر ویژه دوچرخه سواری و آلاچیق هایی برای برپایی پیک نیک دغدغه ای برای یک روز مفرح برایتان باقی نمی گذارد.

بسیاری از افراد پارک لاله را برای ورزش در کنار دوستان و خانواده شان انتخاب می کنند. فضای متفاوت پارک این امکان را به آنها می دهد که هم از کنار هم بودن لذت ببرند و هم با ورزش به سلامتی خود کمک کنند.
شطرنج : اگر به شطرنج علاقه دارید یک همراه برای خود انتخاب کنید و به قسمت های شمالی پارک بروید. با استفاده از میزهای شطرنج می توانید لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید. فدراسیون شطرنج نیز در نزدیکی های همین پارک می باشد.والیبال و فوتبال : زمین‌ والیبال در شمال پارک قرار دارد و امکان یک بازی مفرح را برایتان فراهم می کند. زمین چمن مصنوعی فوتبال نیز در دسترس علاقه مندان به این رشته ی ورزشی قرار دارد. باشگاه و تیچر اسکیت : باشگاه و تیچر اسکیت نیز در ضلع شمالی این پارک در دسترس شما قرار دارد و امکان تجربه ی لحظات مهیج را به شما میدهد.

دستگاه های ورزشی: سالن چند منظوره ورزشی در پارک لاله

( برای مشاوره جهت اجاره آپارتمان مبله لوکس در تهران تماس بگیرید)

به مهمانان عزیزوگرامی اپارتمان مبله و سوییت مبله ، لوکس مبله حتما پینهاد میشود که از این پارک مخصوصا در ایام تعطیل بازدید به عمل آورند.

 

منبع: ویکی پدیا

بازکشت به بالا

پاسخی بگذارید

7 + دوازده =

09301591070