09301591070

پارک ایران زمین

پارک ایران زمین:

باغ راه فدک یا همان پارک ایران زمین که در شهرک غرب بنا شده یکی از پارک های زیبای منطقه 2 که در نزدیکی ایران زمین و میدان صنعت است همه روزه حتی ایام تعطیل برای گذراندن اوقات فراغت میتوان به این پارک زیبا رفت و از این مکان لذت برد.
پارک ایران زمین از سری پروژه های شاخص در سطح منطقه ۲ به شمار می رود که برای ساخت آن ۲۷ هکتار از “رود دره” ، “اوین”، “درکه”، ساخته شده است. این “رود دره” قبل از ساخت پارک ، سال ها محل تجمع بی خانمانان و معتادین بوده است که با احداث این پارک این معضل اجتماعی هم از بین رفته است.
موقعیت منحصر به فرد این پارک از نظر شهری و توانایی دیدن برج میلاد از بالا از ویژگی های این پارک به شمار می رود.

(برای بازدید و اجاره اپارتمان مبله در تهران و سویت مبله لوکس مبله با ما تماس بگیرید)

امکانات پارک ایران زمین

پارک ایران زمین  مکان بسیار مناسبی جهت گذران اوقات فراغت با خانواده می باشد. در این پارک به راحتی می توانید انواع ورزش ها مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، بدمینتون و … را انجام دهید و بعد از ورزش در نیمکت های چوبی تعبیه شده به استراحت بپردازید.
از امکانات این پارک زیبا و دنج می توان به معابر اصلی و فرعی، محوطه سازی، مسیر دوچرخه، سکوها، پله ها و نیز دیوارهای تزئینی و همچنین چندین بنای ساختمانی دیگر شامل سرویس های بهداشتی در همه نقاط پارک، بوفه و رستوران، ساختمان پلیس و ایستگاه دوچرخه، زمین چمن مصنوعی فوتبال، زمین والیبال و بسکتبال و … اشاره کرد.همچنین این پارک مجهز به ۵ دستگاه آبنما و همچنین برج های نوری و تاسیسات آبرسانی می باشد.

(جهت مشاوره برای اپارتمان مبله و سویت مبله لوکس مبله با ما تماس بگیرید)

مشخصات پارک ایران زمین

از دیگر امکانات در این پارک می توان به گونه های گیاهی متنوع، مبلمان و تجهیزات شامل وسایل بازی کودکان، وسایل ورزشی، آب خوری ها، نیمکت، سطل زباله، آلاچیق و باربیکیو و … اشاره کرد.در مورد جای پارک نیز نگران نباشید. پارک ایران زمین  دارای پارکینگ اختصاصی است و همچنین حاشیه خیابان ایران زمین نیز جای مناسبی جهت پارک خودروی شماست.
برای دسترسی به باغ راه فدک لازم است خود را به میدان صنعت برسانید. برای این کار می توانید از خطوط متروی تهران و ایستگاه میدان صنعت واقع در خط ۷ متروی تهران استفاده کنید. سپس خیابان خوردین را اندکی به سمت شمال رفته و وارد خیابان ایران زمین می شویم و خیابان را ادامه می دهیم تا به ورودی پارک برسیم.

همچنین شما مهمانان عزیز آپارتمان مبله و سوییت مبله، لوکس مبله نیز به راحتی میتوانید به این پارک دسترسی داشته باشید به دلیل نزدیک بودن آپارتمان مبله و سوییت مبله های لوکس مبله و دسترسی راحت وآسان به مترو ،پس چنانچه قصد رفتن به یک پارک دنج و آرام با نمایی زیبا را دارید پارک ایران زمین را انتخاب کنید .

بازکشت به بالا

پاسخی بگذارید

پنج × 3 =

09301591070