09301591070

فرحزاد

فرحزاد که تا چند دهه پیش به عنوان مسیر پیاده روی تا امامزاده داوود مورد توجه قرار می گرفت، بیش از ده سال است که به یکی از تفرج گاه های مهم تهران تبدیل شده است. استقبال از باغچه رستوران های فرحزاد به حدی است که شب ها به زحمت می توان در این محله جای پارک خالی برای اتومبیل پیدا کرد. یافتن جا پارک راحت و امن، خودش البته یکی از اجزای فرحزادگردی است.
فرحزد از 3 محله تشکیل شده است: محله فرحزاد بالا (شمال اتوبان یادگار امام)، فزحزاد پایین (جنوب اتوبان یادگار امام) و محله امامزاده.

(جهت مشاوره برای اجاره اپارتمان مبله و سویت مبله لوکس مبله با ما تماس بگیرید)

ضلع شمالی محله فرحزاد به دامنه های ارتفاعات رشته که البرز منتهی می شود و ارتفاع 1800 متر از سطح دریا دارد که حد شمالی شهر تهران است. ضلع غربی آن به دره و رودخانه فرحزاد محدود می شود که از دامنه های البرز آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام محدوده محله را تعیین می کند. از سمت شرق نیز خیابان گلپاد و جاده قدیم امامزاده داوود و همچنین مرز بین شهرک های مسکونی و تپه های مشرف به منطقه فرحزاد به عنوان مرز شرقی محله شناخته می شوند.

محله فرحزاد از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل رفت و آمد است. دهه های قبل فرحزاد در فصل تابستان به خاطر توتستان های پربارش پذیرای اهالی شهر بود. فرحزاد از محله های قدیمی شمال تهران است که از گذشته به صورت روستایی در مسیر جاده امامزاده داوود استقرار داشته و به مرور زمان و در اثر توسعه پایتخت به صورت محله ای از شهر تهران درآمده است.

فرحزاد یکی از مکان های تفریحی که مورد توجه اکثر گردشگران داخلی و خارجی قرار میگیرد که معمولا برای صرف غذاهی ایرانی و گذراندن اوقات خود در فضای باز به آنجا مراجعه میکنند .اغلب مرم از شهرستانهای اطراف تهران و استان های کشور به تهران آمده و از این تفرج گاه و هوای آزاد استفاده میکنند بوی ذغال و هوای خنک این محدوده به مشام همه خوش می آید.

جاذبه های گردشگری فرحزاد

غالبا یکی از مکان های توریستی تهران که همه به تماشای آن میروند فرحزاد است .

(جهت بازدید اپارتمان مبله و اجاره سوئیت مبله روزانه در تهران لوکس مبله با م تماس بگیرید)

فرحزاد به ویژه در شب های تابستان، میزبان مردمانی است که برای رهایی از دغدغه های شهر و حضور در محیطی آرام و آزاد به آنجا می روند. این محله پر از قهوه خانه ها و رستوران سنتی است و برعکس بقیه مناطق تفریحی شمال تهران مثل دربند و درکه، نه کوهی دارد و نه طبیعت چندان بکری. از بزرگراه یادگار به خیابان فرحزاد که می رسیم با تابلوهای رنگارنگ رستوران ها و کافه ها، مغازه های قلیان فروش و بساط دست فروشان کنار خیابان روبه رو میشویم.

اکثر افرادی که به تهران می آیند برای خوش گذرانی و لذت بردن از فضاهای شاد و مفرج بهتر است که برای گذراندن اوقات خود به اپارتمان مبله رجوع کنند که در فضایی آرام و عاری از هر گونه استرس چند روزی را در آن اقامت داشته باشند که ما به شما لوکس مبله را پیشنهاد میکنید،
از اقامت در لوکس مبله نهایت لذت را ببرید زیرا ما به شما هر آنچه که شما لایق آن هستید و در هتل نمیتوانید داشته باشید به شما داده میشود.امکاناتی همچو فضای بیشتر ،آرامش دوبرابر نسبت به دیگر هتل ها و آزادی بیشتر را دارا خواهید بود.
از گشت و گذار در فرحزاد دو چندان بیشتر لذت ببرید هنگامی که برای استراحت خود به اپارتمان مبله لوکس میروید.

منبع: ویکی پدیا

بازکشت به بالا

پاسخی بگذارید

1 + چهارده =